Notícies

27/11/2017

Programació de concerts de Nadal

LOGO

Calendari de concerts, audicions i altres activitats previstes durant aquesta setmana.

DILLUNS 18 DE DESEMBRE

11 a 15h .-Aula 109
Classe Magistral de Música Barroca amb Jordi Domènech
alumnes del departament de Cant

15 a 20h.-Aula 110
Assaig general Audició de Clarinet
alumnes d'Alfons Carbonell

16h.- Aula 217
Col·lectiva de Violí
alumnes d'Erika Gallova

17 a 21h Aula 105
Col·lectiva de piano
alumnes de Cristina Morales

17h.- Aula 007
Audició de Flauta amb acompanyament de Clave
alumnes de Dolors Serra i Eduard Martínez

17h.-Aula 215B
Audició de Piano i  Música de Cambra
alumnes de Jordi Vilaprinyó

18h.- Aula 016
Audició de Violoncel
alumnes d'Eulàlia Nosàs

18h.-Aula 217
Assaig Orquestra de Corda
Director, David Olmedo

18,30h .-Aula 109
Audició de Guitarra
alumnes de Dani Nogués i Elisabet Roma

19h.-AET
Concert de l’EMM Eixample

20h.- Sala Vermella
Audició de Música de Cambra
alumnes de l’ESMUC

20h.-Peixera
Concert de Brass Greu
Gabi Mateu, director

DIMARTS 19 DE DESEMBRE

15 a 20h.- Aula 105
Col·lectiva de piano
alumnes de Mireia Torras

16 a 20h .-Aules 007 i 215B
Dept. de Piano Monogràfic Vila-Vidal
alumnes del departament de piano

16 a 20h.- Aula 113
Col·lectiva de Violí
alumnes de Judit Bofarull

17h.-Aula 016
Audició de Flauta travessera amb acompanyament  de Clave
alumnes d’Eduard Sánchez

17,45h.-AET
Audicio de Percussió
alumnes d’en Santi Molas

18h.- Aula 209
Audició d’Oboè
alumnes de Josep Julià

18.30h.-AET
Concert de l'Orquestra de Corda
David Olmedo, director

18,30h.-Aula 109
Audició de Flauta travessera amb Piano
alumnes d’Eduard Sánchez

19h.-Aula 016
Audició de Flauta de bec
alumnes de Joan Izquierdo

19h.-Sala Vermella
Audició de Música de Cambra
alumnes de Laura Sanz

19,15.- AET
Concert dels Conjunts Instrumentals de Vent i de Corda de 1r i de 2n
directors Lito Iglesias, Yolanda González i Víctor Béjar

20,15.- AET
Concert de la Banda
Beatriz Fernández , directora

DIMECRES 20 DE DESEMBRE

16 a 20h.- Aula 113
Col·lectiva de Violí
alumnes de Judit Bofarull

17h.-AET
Concert de la Cobla
Jordi Figaró, director

17 h.- Aula 016
Audició de Clarinet
alumnes d’Alfons Carbonell

18h.-AET
Concert del Grup d’Acordions
Dioni Chico, directora

18h .-Aula 109
Audició de Guitarra
alumnes de Dani Nogués i Elisabet Roma

18.30h.-AET
Concert de l'Orquestra de Flautes
director Eduard Sánchez

18,30h.- Sala Vermella
Concert a l’entorn de Narcisa Freixas
Intercanvi entre l’EMM Eixample i el CMMB

18,30h.- Aula 016
Audició de Clarinet
alumnes d’Alfons Carbonell

19,15h.-AET
Concert de l'Ensemble de Saxòfons
Miquel Bofill, director

20h.- AET
Concert de l'Orquestra Simfònica
Rubén Gimeno, director

DIVENDRES 22 DE DESEMBRE

15 a 18h.- Aula 217
Selecció de clarinetistes pel concurs de solistes
alumnes de clarinet

16,30h.-AET
Audició de Piano
alumnes de Mireia Planas

17 a 21h.- Aula 105
Col·lectiva de piano
alumnes de Cristina Morales

17,30h.-Sala Vermella
Audició de Piano
alumnes de Mireia Torras

18h. –Aula 016
Audició de Piano
alumnes de Laura Vilalta

18h. –Aula 109
Audició de Piano
alumnes de Marta Farrés

18h. -Peixera
Audició de cambra de Violoncels
alumnes d’Eulàlia Nosàs i Lito Iglesias

18,45 a 21h. - Aula 116
Col·lectiva de piano
alumnes d'Albada Olaya

19h.- AET
Concert de la Big Band
Director, Víctor Béjar

19,30h .-Aula 016
Audició de Música de cambra
alumnes de Marta Farrés